United KingdomUnited Kingdom

POZVÁNKY K PŘIJÍMACÍM ZKOUŠKÁM ROZESLÁNY

Včera byly e-mailem rozeslány pozvánky zákonným zástupcům žáků, kteří budou konat přijímací zkoušku na naší škole. Pokud jste pozvánku k přijímacím zkouškám neobdrželi, kontaktujte prosím zástupce ředitelky školy pana Zdeňka Tůmu na tumaz@gtr.cz.

V další e-mailové zprávě Vás budeme podrobně informovat o průběhu celého přijímacího řízení a pravidlech pro zabezpečení ochrany zdraví uchazečů. Tuto zprávu obdrží i uchazeči, kteří budou přijímací zkoušku skládat na jiné škole (uvedené v přihlášce ke studiu na prvním místě). I jejich výsledek absolvované přijímací zkoušky bude zahrnut do celkového pořadí uchazečů o studium na Gymnáziu Třebíč a mohou odevzdat zápisový lístek na naší škole.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace zde.