United KingdomUnited Kingdom

CTM – Centrum pro talentovanou mládež

Motivuje talentované a cílevědomé žáky a studenty základních a středních škol k rozvoji jejich akademického talentu. Pomáhá jim obohatit a akcelerovat učivo a vzdělávání.

 

Pod vedením  mezinárodního týmu instruktorů, nabízí CTM ONLINE PROGRAM – individualizovanou online výuku v angličtině pro studenty ve věku 11 – 18 let. Je si z čeho vybírat. Nabídka obsahuje kurzy v oblasti přírodních věd, matematiky, informačních technologií, angličtiny, humanitních oborů, ekonomie i osobnostního rozvoje. Mezi studenty jsou velmi populární kurzy Advanced Placement (AP), které obsahují témata obvykle vyučovaná až v prvních ročnících univerzitního studia.

Studentům pomáhají také s přípravou na SAT testy . Mnoho studentů získalo stipendia na univerzity svých snů.

Pro talentované a zvídavé studentíky ve věku od 5 do 14 let nabízí programy OBJEVITELSKÉ SOBOTY a LETNÍ PROGRAM CTM se širokou nabídkou prezenčních kurzů, které jsou vhodné jako mimoškolní vzdělávací aktivity.

Registrace do zimního semestru programu CTM Online probíhají od 1.11.  do 30. 11. 2017.

Studenti začnou studovat na začátku prosince. Nabídka kurzů zahrnuje jak kurzy přírodovědně a matematicky orientované (STEM), tak řadu kurzů v humanitních oborech. V nabídce nejsou AP kurzy a některé náročné dvousemestrální kurzy z důvodu jejich vysoké časové náročnosti. Tyto kurzy budou otevřeny opět v dalším školním roce.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace zde.