United KingdomUnited Kingdom

Studium na VŠ

Den otevřených dveří na Ústavu informatiky Slezské univerzity

17.1.2018

Dne 17.1. 2018 bude probíhat na Ústavu informatiky Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě den otevřených dveří. Podrobnější informace o dni otevřených dveří naleznete na stránkách http://www.informatika-opava.cz.

 

Den otevřených dveří Katedry německých a rakouských studií

16.ledna 2018

Zajímají Vás německy mluvící země, jejich domácí a zahraniční politika, historie, kultura a společnost? Právě pro vás v úterý 16. ledna pořádá Katedra německých a rakouských studií FSV UK Den otevřených dveří! Přijďte se dozvědět více o možnostech studia věnovaného německy mluvícím zemím: https://www.facebook.com/events/1990640434492393/

Informační den Univerzity Karlovy

uskuteční se na Albertově v Praze, a to v sobotu 11. listopadu od 9:00 do 16:00 hodin

Cílem akce je seznámit studenty středních škol s možnostmi studia na Univerzitě Karlově. Zájemci se dozví důležité informace o studijních programech všech 17 fakult UK pro akademický rok 2018/2019. Seznámí se podrobně s průběhem přijímacího řízení, a to formou přednášek proděkanů pro studium či osobních konzultací s pracovníky studijních oddělení jednotlivých fakult.

Zároveň zde bude probíhat doprovodný program, který nabídne informace například o možnostech studia v zahraničí, studentských spolcích či o ubytování a stravování na Univerzitě Karlově. Zajímavostí bude také možnost neformálních rozhovorů se současnými studenty ve Studentské kavárně.

Uchazeči se zdravotním znevýhodněním mohou využít osobní konzultace k otázkám možností úprav přijímacího řízení a studijních podmínek dle jejich potřeb.

Program akce včetně doprovodného programu naleznete na www.informacniden.cuni.cz.

Aktuality k připravovanému Informačnímu dni můžete sledovat na Facebooku UK: https://www.facebook.com/UniverzitaKarlova a na Facebooku Informačního, poradenského a sociálního centra UK https://www.facebook.com/IPC.UK.

 

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace zde.