United KingdomUnited Kingdom

Nejlepší sportovce Třebíče za rok 2020 najdeme na našem gymnáziu

Město Třebíč vyhlásilo již 51. ročník ankety o nejlepšího sportovce Třebíče (dříve Třebíčska). A nás může těšit, že sportovci z Gymnázia Třebíč obsadili skoro všechna umístění v hlavních kategoriích ankety.

Sportovcem Třebíče se stal desetibojař Adam Havlíček (student 2.B). Druhé místo obsadil Ondřej Veselý (7.G) a třetímísto loňský maturant Tadeáš Janík. V kategorii družstev dospělých vyhráli atleti Spartaku Třebíč, kde početnou část týmu tvoří právě naši studenti. V Kategorii mládeže zvítězil rovněž atlet, vytrvalec Vilém Vostal (1.C), druhé místo obsadil triatlonista Matěj Března (4.G). Mladí triatlonisté, kde kromě Matěje závodí i Jakub Auf (1.A), zvítězili v kategorii mládežnických kolektivů.

Adam Havlíček je již druhým studentem naší školy, kterému se ještě za aktivního studia podařilo v anketě zvítězit. Navázal tak na vítězství triatlonistky Radky Březnové v roce 2017.