United KingdomUnited Kingdom

Vánoční akademie

Akademie nabídla několik čísel, například hudební vystoupení kapely Caramball, kde hrají absolventi GTR, ale hlavní zpěvačkou je Veronika Vlková (4. G). Studenti 3. A zazpívali vlastní písničku, vánoční koledu přidal i sbor Drobend, nechyběl ani workout Lukáše Mareše (4. A) nebo divadelně hudební představení třídy 6. G. Na závěr vystoupil také pedagogický sbor. Při vánoční akademii byl vyhlášen vítěz tradiční ankety o nej třídu. Po sečtení bodů od jednotlivých pedagogů se vítězem pro letošní rok stala třída 2. A.

Na vánoční akademii se každoročně vyhlašuje studentská anketa o nej učitele a učitelku. V letošním roce se na třetím místě umístil pan učitel Ondřej Mareček a Veronika Blechová, na druhém místě skončil Josef Vomela a Aneta Chytková. První místo obsadil Radek Pečta a Zuzana Havelková. Novinkou bylo vyhlášení nej učitele napříč kategoriemi. Studenti mohli hlasovat pro kteréhokoli učitele, i pro ty pedagogy, kteří je neučí. Tuto anketu zcela ovládl pan učitel Radek Pečta.

Děkujeme Markétě Zmátlové za fotoreportáž. Další fotografie si můžete prohlédnout zde: https://photos.app.goo.gl/GcBHGkPzvjFGS2XJ8

 

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace zde.