United KingdomUnited Kingdom

Z okresního kola v přespolním běhu máme 14 medailí

V prvním říjnovém týdnu se uskutečnilo okresní kolo ASŠK v přespolním běhu. V úterý závodili středoškoláci v Libušině údolí.

Dívky obsadily prvních devět míst. První místo obsadila Nikola Procházková (1.A), druhá skončila Aneta Štorková (2.A) a třetí Veronika Jičínská (3. C). Družstvo GT A postoupilo suverénně do krajského kola,  druhé místo obsadilo „záložní“ družstvo GT B.
      V soutěži chlapců tentokrát tradiční souboj mezi SPŠT a Gymnáziem Třebíč neproběhl. Naše omlazené družstvo (pět vynikajících běžců odešlo letos na vysoké školy) skončilo na druhém místě. Z jednotlivců podali nejlepší výkony Tadeáš Janík (3. C) na druhém místě a Jakub Michal (7. G) skončil čtvrtý.
      Žáci základních škol a nižšího stupně gymnázia soutěžili ve čtvrtek v Domamili. A vedli si velmi dobře. Získali jsme rekordní počet pěti individuálních medailí a dvě družstva postoupila do krajského kola. V mladší kategorii (1. G,2. G) uspěli Matěj Března (2. místo), Adéla Vávrová a Samuel Zubák skončili na 3. místě. Družstvo mladších chlapců postoupilo do krajského kola. Ve starší kategorii (3. G, 4. G) překvapila Barbora Závišková 2. místem, Adam Trojan rovněž na 2. místě podal tradičně velmi dobrý výkon. Bojovný výkon starších děvčat nakonec stačil i k postupu do krajského kola.
Jiří Března

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace zde.