United KingdomUnited Kingdom

P-TECH

P-TECH

Výukový model P-TECH 9-14 je iniciativa vytvořená společností IBM, která připravuje mladé lidi na akademické, technické a profesní dovednosti potřebné pro práci v 21. století a další vzdělávání.

Skutečnou inovací modelu P-TECH je jeho komplexní zaměření na kariéru. Zástupci průmyslu jsou nedílnými partnery při rozvoji P-TECH škol. Jejich zapojení pomáhá studentům pochopit, jak jsou propojeny jejich práce v kurzu, zkušenosti v terénu a očekávání „reálného světa“ na pracovišti. Tato spojení slouží jako motivátor a podpůrný mechanismus, který vede k většímu úspěchu studentů.

Cíl projektu

Propojit firmy se školami tak, aby studenti pochopili, jak funguje reálný svět na pracovišti, jaké dovednosti jim pomohou se uplatnit. V našem případě firmy I&C Energo a MANN+HUMMEL Service s.r.o., spolupracují se zaměstnanci školy a ostatními stranami s cílem vytvořit ucelený plán osnov kurzů a identifikují kvalitní projekty a učební témata, které mohou být začleněny do školního programu P-Tech.

Studenti získají akademické a profesní dovednosti potřebné k tomu, aby buď pokračovali ve vzdělávání na dalším stupni, nebo se zapojili do kariérního postupu v oblasti IT, zdravotnictví, pokročilé výroby a dalších konkurenčních oborů.

Zaměření projektových aktivit

Výuka je založená na projektech a zaměřuje se na problémy reálného světa a učí studenty, jak spolupracovat a řešit problémy. Studenti se učí, jak budovat konsensus a kompromisy, když vyvolávají nápady a zpětnou vazbu.

Studenti se účastní řady aktivit na pracovišti, včetně mentoringu, návštěv na pracovišti a placených stáží.

Témata: umělá inteligence, strojové učení chatbots, kybernetická bezpečnost, IoT, blockchain

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace zde.